Krtkovanie Nitra

Kanalizácia má aj svoju odvrátenú tvár a dokáže riadne potrápiť každého. Upchaté odpadové potrubie je oveľa závažnejší stav, ako si možno myslíte. Krtkovanie Nitra 365 je 100% istota profesionálneho čistenie upchatých odpadov a kanalizácií za výhodné ceny v celej Nitra a okolí.

Tlakové krtkovanie kanalizácie za výhodné ceny - Nitra a okolie
Špirálové krtkovanie odpadov za výhodné ceny - Nitra a okolie

Strojové čistenie odpadov a kanalizácií

Za dlhé roky čo poskytujeme krtkovanie, sme úspešne vyčistili stovky až tisícky metrov upchatých kanalizačných a odpadových potrubí. Disponujeme tou najmodernejšou technikou na profesionálne čistenie a prepchávanie odpadov. Okrem toho, že sme špecialisti na upchaté odtoky, poskytujeme komplexné služby od A po Z.

Kanalizačné a vodárenské služby od A po Z

Na čistenie upchatých odtokov a kanalizačných potrubí používame najmodernejšiu techniku, používanú celosvetovo.

  • Elektromechanické krtkovanie odpadov

Toto čistenie je vhodné pre menšie odpadové potrubia. Realizuje sa pomocou robustného stroja, ktorý pomocou roztočenej a vibrujúcej špirály preráža všetky upchávky z vnútorných stien potrubia. Poradí si s klasickými domovými potrubiami aj s rôznymi kolenami, zhybmi a pod. Je to veľmi efektívne a rýchle čistenie. Najčastejšie sa používa na upchaté drezy, odtoky umývadiel, WC, záchodov a pod.

  • Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Krtkovacie firmy, ktoré chcú poskytovať tie najkvalitnejšie služby, musia disponovať aj tzv. vysokým tlakom. Iba elektrickým krtkom  všetky upchávky zďaleka neprebijete a preto je nutné použiť oveľa účinnejšiu techniku. Samozrejme naša firma disponuje aj strojom na vysokotlakové čistenie kanalizácie s masívnym výkonom. Tento stroj je umiestnení v našom vozidle havarijnej služby, takže je veľmi flexibilný. Krtkovací stroj vyvinie masívny tlak vody, ktorý vychádza z trysiek a tento tlak vody doslova zmetie všetky usadeniny z vnútorných stien potrubia. Toto tlakové čistenie sa doporučuje aj ako vynikajúca prevencia pre kanalizačný systém.

Iba čistením naše služby nekončia. Ak je závažnejší problém v potrubí, vieme sa pozrieť dovnútra pomocou inšpekčnej kamery. Táto kontrola odpadu kamerou odhalí všetky možné problémy v kanalizácii. Ak nájdeme závažnejší problém – ako napríklad prasknuté, prevalené, alebo inak poškodené – vieme ho profesionálne opraviť.

Ak vám chýba dokumentácii k inžiniersky sieťam, naše trasovanie potrubia vám presne ukáže, kde sa potrubie nachádza. Spolu s monitoringom kanalizácie vie výrazne ušetriť náklady na drahé rozkopávky a pod. – nakoľko stačí rozkopať iba problémové miesto. Aby sme si poskytli ten najkomplexnejší servis – realizujeme aj montáž a opravu vodovodných potrubí.

Čistenie upchatého WC - záchoda za dobrú cenu - Nitra a okolie

Čistenie upchatého WC – Nitra

Dalším kritickým miestom, kde sa upcháva potrubie je kúpeľňa. Mnohí sa už stretli s upchatým WC, alebo umývadlom. Aj taký sprchový kút doslova znemožní bežnú hygienu. Profesionálne čistenie upchatého WC v Nitre za dobré ceny.

Viac informácií
Čistenie upchatého drezu v kuchyni za dobrú cenu - Nitra a okolie

Čistenie upchatého drezu – Nitra

Čistenie upchatého drezu v kuchyni profesionálnou technikou 100% uvoľní odpadové potrubie nielen odtoku kuchynského drezu, ale aj odtoku umývačky riadu. Môžete sa spoľahnúť, že vo vašom dreze uvidíte po dlhom čase vír odtekajúcej vody.

Viac informácií

Prečo práve my?

Krtkovanie na ktoré sa môžete 100% spoľahnúť

Upchatá kanalizácia nie je žiadna sranda, a rady starých materí vám sotva pomôžu. Ani hodinový manžel s lacným krtkom z hobby marketu vám tak isto nepomôže – maximálne na veľmi krátku dobu. Po amatérskom čistení máte problém s upchatými odpadmi späť rýchlejšie ako bumerang.

Jediný liek na upchaté potrubie a kanalizáciu je profesionálne čistenie modernými strojmi, ktoré obsluhujú skúsení krtkovači. Môžete sa spoľahnúť, že ak vám kanalizáciu prečistíme, dlhé roky nás nebudete potrebovať.

Maximálna kvalita a profesionalita

Najnovšie technológie v oblasti voda - kanalizácia

Nonstop vodárenský servis 24/7

Výhodná cena

Poskytujeme komplexný kanalizačný a vodárenský servis. Sme špecialisti na všetky poruchy vodovodného a kanalizačného potrubia.

Krtkovanie Nitra Nonstop 24/7

Krtkovanie Nitra 365

Profesionálne čistenie odpadov, ktoré Vám nevyčistí peňaženku, ale 100% vyčistí kanalizáciu a domové odpady.

FAQ - Často kladené otázky

Kde poskytujeme krtkovanie a čistenie upchatých odpadov?

Krtkovanie a čistenie odpadov poskytujeme v celej Nitre a okoli:

  • Vráble, Alekšince, Báb, Babindol, Bádice, Branč, Cabaj-Čápor, Čab, Čakajovce, Čechynce, Čeľadice, Čifáre, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce. Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Jelšovce, Kapince, Klasov, Kolíňany, Lehota, Lúčnica nad Žitavou. Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malé Chyndice, Malé Zálužie, Malý Cetín, Malý Lapáš, Melek, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nová Ves nad Žitavou. Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Poľný Kesov, Rišňovce, Rumanová, Svätoplukovo, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Tajná, Telince. Veľká Dolina, Veľké Chyndice, Veľké Zálužie, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy-Opatovce, Zbehy, Žirany, Žitavce.
Koľko stojí profesionálne čistenie odpadov a potrubia?

Koľko stojí auto? To je asi rovnaká otázka aj pri krtkovaní. Problémy v kanalizácii môžu byť tak rozmanité a nevyspytateľné ako Igorove nápady. Preto je veľmi ťažké až nemožné určiť cenu za krtkovanie, tobôž nie za ostatné špeciálne vodárenské služby.

  • U nás sa môžete spoľahnúť, že si svoju prácu odvedieme maximálne kvalitne a zodpovedne.
  • Najlepšiu cenu čistenia odpadov závisí hlavne na účinnej technike a profesionálne vyškolenému personálu. V jednoduchosti povedané – ak si zavoláte na čistenie 2 a viac amatérskych krtkovačov (ktorí nedokážu vyčistiť potrubie kvalitne), celé vyčistenie kanalizácie vás vyjde oveľa drahšie, ako keby ste si hneď zavolali profesionálnu firmu.