Monitoring potrubia – Nitra Kamerovanie kanalizácie za výhodné ceny

Zitiť problém v kanalizácii hlboko pod zemou už dneska nie je žiadny problém. Monitoring – kamerovanie potrubia Vám presne zistí aktuálny stav potrubia aj bez rozkopávok. Nitra a okolie

Monitoring potrubia - opravy potrubia a inštalácie bez kopania alebo búrania

Neodteká vám voda, ale potrubie ste dali vyčistiť nedávno? Alebo vás naopak nepríjemne prekvapil účet za vodu? V oboch prípadoch bude problém niekde hlboko v potrubí alebo v inštalačných rozvodoch. Asi si v prvom momente predstavíte vodu odstavenú niekoľko dní a ťažkú techniku, ktorá vám rozkopáva celú záhradu. Alebo vidíte svoju novú kúpeľňu úplne zdevastovanú montérmi. Obavy odhoďte bokom. Vaše riešenie sa volá kamerovanie – monitoring potrubia.

Hľadať poruchu svojpomocne je ako hľadať ihlu v kope sena

Či už ide o úniky vody, alebo iné poruchy potrubí, sami si iste neporadíte. Ak voda nepresakuje cez steny alebo nie je navonok inak badateľný únik, napríklad vďaka kalužiam, tak len ťažko odhadnete, kde sa nachádza miesto poruchy. Opíšeme vám situáciu, ktorá sa stala našim známym. Sused pod nimi sa neustále sťažoval, že raz za čas vidí na strope v kuchyni vlhké miesta. Tento problém sa časom stupňoval, priesak sa zväčšoval až napokon z vlhkého miesta na strope začala kvapkať voda. Bohužiaľ naši priatelia narýchlo zavolali pochybného inštalatéra, ktorý síce odhadol podľa mokrej škvrny, že problém bude v miestnosti s toaletou, ale čo urobil následne bolo na plač. Rozbúral celú stenu, odpojil všetky možné časti potrubia, pričom jedno poškodil, a na záver dodal, že on nevidí žiadnu prasklinu alebo upchaté rúry. Samozrejme, že nebol so svojou technikou schopný realizovať monitoring kanalizácie a potrubí. Zobral si značnú sumu peňazí za zničenie stien a odišiel. Až po jeho odchode naši priatelia, ktorí sú z Nitry, si spomenuli na našu firmu a opísali nám celú vzniknutú situáciu. V tomto momente sa ich trápenie zlomilo a oprava bola na dobrej ceste.

 

Monitoring potrubí odhalil problém behom pár minút

Monitoring potrubia sa realizuje pomocou špičkovej techniky, ktorá je schopná detegovať všetky poruchy kanalizácie a potrubí behom pár minút. Bez toho, aby sa ďalej búralo alebo vymieňalo celé potrubie. Zle napojené potrubie časom vie prasknúť a potom začne z neho unikať voda medzi panelmi. Pri počiatočných náznakoch problému je vhodné obrátiť sa na naše služby monitoringu kanalizácie a potrubí  – ušetríte si kopec nervov, času a hlavne peňazí. Na monitoring kanalizácie využívame rôzne metódy, a preto je možné odhaliť príčinu poruchy kdekoľvek. Problémom nie sú ani hlbšie položené potrubia alebo kanalizačné šachty v starších domoch. Vďaka monitoringu odpadového potrubia nielenže rýchlo a bez kopania odstránite poruchy, ale taktiež im predídete. Monitoring totiž odhalí deformácie a iné rizikové miesta, ktoré by v budúcnosti mohli viesť ku katastrofe.

 • Vyhľadanie kolien potrubia, revíznych šácht a ďalších prvkov na kanalizačnej sieti
 • Zistenie deformácií a prasklín
 • Zistenie spádu kanalizácie
 • Zistenie príčin opakovaného upchatia
 • Zistenie trasy potrubia pomocou trasovacieho zariadenia

Prečo si vybrať nás

Kamerovanie - monitoring potrubia špičkovou technikou - Nitra

 • Rýchly zásah havarijnej služby
 • Najmodernejšie inšpekčné kamery
 • Efektívne zistenie problémov v kanalizácii bez nákladných rozkopoávok
 • Dlhoročné skúsenosti
 • Dobrá cena

Monitoring potrubia za dobrú cenu - Nitra a okolie

Našimi inšpekčnými kamerami zistíme akýkoľvek problém v kanalizácii hlboko pod zemou.

Monitoring potrubia FAQ - často kladené otázky

Koľko stojí kamerovanie - monitoring potrubia?

Monitoring potrubia – kontrola odpadu kamerou je špecifická služba – cena závisí od dĺžky monitorovaného úseku a iných faktorov. Môžete sa spoľahnúť, že cena za monitorovanie potrubia bude výhodná. Nitra a okolie.

Kde poskytujeme kamerovanie a monitoring potrubia?

Monitoring potrubia poskytujeme v celom okrese Nitra a okoli:

 • Vráble, Alekšince, Báb, Babindol, Bádice, Branč, Cabaj-Čápor, Čab, Čakajovce, Čechynce, Čeľadice, Čifáre, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce. Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Jelšovce, Kapince, Klasov, Kolíňany, Lehota, Lúčnica nad Žitavou. Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malé Chyndice, Malé Zálužie, Malý Cetín, Malý Lapáš, Melek, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nová Ves nad Žitavou. Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Poľný Kesov, Rišňovce, Rumanová, Svätoplukovo, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Tajná, Telince. Veľká Dolina, Veľké Chyndice, Veľké Zálužie, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy-Opatovce, Zbehy, Žirany, Žitavce.