Čistenie upchatého potrubia za výhodné ceny Nitra a okolie

Upchatý kuchynský drez alebo WC je závažný stav, ktorý treba riešiť. Čistenie upchatého potrubia Vám 100% pomože. Celá Nitra a okolie.

Čistenie odpadového potrubia

Po každom použití toalety sa modlíte, aby hladina vody klesla? Po každom umytí riadu sa modlíte, aby voda z dresu odtiekla? Prestaňte sa modliť a začnite situáciu s upchatým odpadovým potrubím riešiť ešte pred tým, ako bude neskoro. Vytopiť domácnosť a k tomu susedov vás vyjde poriadne draho, a preto si dobre premyslite, či zainvestujete do čistenia potrubia, alebo sa budete opäť len modliť.

Prečo sa odpadové potrubie zanáša

Upchatému odpadovému potrubiu môžete čiastočne zabrániť elimináciou činností, ktoré ho zanášajú. Niekedy však ani najväčšia opatrnosť nepomôže, pretože potrubia sa skrátka skôr či neskôr upchajú aj pri tej najdôkladnejšej starostlivosti. Po zanesení vám nezostáva nič iné, ako čistenie odpadového potrubia. Ako sa dá upchatie potrubia oddialiť resp. ako dosiahnuť to, aby ste ho nemuseli dávať čistiť veľmi často? Postarajte sa hlavne o to, aby sa nečistoty do potrubia nedostali. Do všetkých umývadiel a dresov by ste mali nainštalovať sitká. Následne sitká pravidelne čistite. Ak je problém v hydroizolácii domu – kontaktujte firmu na podrezanie domu.

Medzi najväčších nepriateľov sifónov a potrubí patria vlasy, chlpy a iné drobné čiastočky vnikajúce do ich útrob počas umývania či sprchovania. Bohužiaľ prieniku mastnoty do odpadových potrubí nezabránite. Mastnota sa usadí do rúrok a začne sa tvoriť akési lepidlo, na ktoré sa zachytávajú už spomínané nečistoty. Preto je nutné potrubia raz za čas prečistiť prípravkami na to určenými. A čo toaleta? Tá by sa len tak ľahko nemala upchať, ale ľudia sú nepoučiteľní a hádžu do nej to, čo do misy nepatrí. Ide napríklad o vlhčené utierky, plastové obaly alebo zvyšky jedla. Dokonca ani silný prúd vody nedokáže všetky menované predmety odviesť do kanalizácie.

  • Malé zhrnutie: odpadové potrubie upchávajú tieto nečistoty – olej, maslo, masť z mäsa, kávová usadenina, mastné kozmetické prípravky, vlasy, chlpy a predmety, ktoré do odpadov nepatria.

Ako si poradiť s upchatým odpadovým potrubím

Existuje niekoľko svojpomocných techník, ktoré dokážu upchaté odpadové potrubie prečistiť. Hovoríme prečistiť, pretože bez odbornej pomoci nedokážete potrubie naozaj vyčistiť. Profesionálne čistenie odpadového potrubia – krtkovanie je zárukou 100 % vyčistenia kompletného systému. Aké svojpomocné techniky ako prvú pomoc vyskúšať? V domácnosti by ste mali mať chemické prípravky, ktoré sa lejú do sifónu alebo do toalety. Technicky zdatnejší jedinci sa môžu pokúsiť zistiť príčinu upchatia rozmontovaním sifónu. Domácim receptom na čistenie potrubí je zmes kuchynskej sódy a octu, ktorú zalejete vriacou vodou. Všetky uvedené postupy problémy s upchatím v hĺbke potrubia nevyriešia.

Preto ak zaregistrujete prvé vážnejšie problémy s odtekaním vody, obráťte sa radšej na našu firmu, ktorá má za sebou tisíce spokojných klientov. Sme k dispozícii pre všetkých obyvateľov Nitry a okolia. Čistenie odpadového potrubia budete mať vyriešené rýchlo, odborne a so zárukou dlhodobého odstránenia problému.

- Elektromechanické čistenie upchatého potrubia

- Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

„Upchatý kuchynský drez nie je nič príjemné. Majstri došli a potrubie vyčistili  k plnej spokojnosti. Znova je vír v dreze, ako keby bol nový.“

Viera Nitra

Prečo si vybrať nás

Čistenie odpadových a kanalizačných potrubí v Nitre a okolí.

  • Rýchly zásah havarijnej služby
  • Kvalitné čistiace stroje na všetky typy potrubia
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Dobrá cena

Čistenie upchatého odpadového a kanalizačného potrubia | Nonstop 24/7 - celá Nitra

Upchatý drez? umývadlo? vaňa? Noedtekajúce WC – záchod? Nevypúšťa pračka alebo umývačka riadu? Pomôžeme Vám s upchatými odpadmi a odtokomi. Sme k dispozícii Nonstop v celej Nitre a okolí.

Kde poskytujeme čistenie kanalizačných a odpadových potrubí?

Čistenie upchatých odpadov poskytujeme v celom okrese Nitra a okoli:

  • Vráble, Alekšince, Báb, Babindol, Bádice, Branč, Cabaj-Čápor, Čab, Čakajovce, Čechynce, Čeľadice, Čifáre, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce. Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Jelšovce, Kapince, Klasov, Kolíňany, Lehota, Lúčnica nad Žitavou. Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malé Chyndice, Malé Zálužie, Malý Cetín, Malý Lapáš, Melek, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nová Ves nad Žitavou. Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Poľný Kesov, Rišňovce, Rumanová, Svätoplukovo, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Tajná, Telince. Veľká Dolina, Veľké Chyndice, Veľké Zálužie, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy-Opatovce, Zbehy, Žirany, Žitavce.
  • Krtkovanie upchatých potrubí v Trenčíne a okolí
Koľko stojí profesionálne čistenie potrubia?

Cenník za čistenie odpadových a kanalizačných potrubí je veľmi ťažko určiť. V praxi sme sa stretli, že skoro každý problém s upchatým odpadom má iné parametre a preto je veľmi ťažké určiť cenu dopredu. Cenu ovplyvňuje veľa faktorov (dĺžka upchatia, tvrdosť usadenín, použitie inšpekčnej kamery a pod.).

  • U nás sa môžete spoľahnúť, že si svoju prácu odvedieme maximálne kvalitne a zodpovedne.
  • Dobrú cenu definuje hlavne kvalita krtkovania. Ak je spravené tak ako má byť, máte dlhý čas pokoj. Naopak ak je spravené neprofesionálne, budete upchaté odtoky riešiť opakovane a aj opakovane platiť za tú istú službu viackrát.