Čistenie upchatého drezu v kuchyni za dobré ceny - Nitra a okolie

Upchatý odpad v kuchyni

Azda každej gazdinke sa už stalo, že jej prestal z ničoho nič prestal odtekať kuchynský drez. Upchatý odpad v kuchyni je jeden z najčastejších dôvodom, prečo si nás ľudia volajú na profesionálne krtkovanie – čistenie upchatého drezu.  Odpadovému potrubiu dáva zabrať najmä kuchynský drez – všetko závisí do toho, čo do neho dávame. Rôzne usadeniny ako mastnota, zbytky jedál, kávový sós a v podstate všetko okrem vody časom spôsobí, že sa potrubie upchá. Ako často a za aký čas bude potrubie pre vodu nepriechodné záleží predovšetkým na nás.

Čistenie upchatého drezu v kuchyni za dobrú cenu - Nitra a okolie

Čistenie upchatého drezu profesionálnou technikou v Nitre a okolí.

Nepríjemný stav v podobe neodtekajúceho drezu, alebo umývačky riadu začne každý riešiť najskôr sám. Rôzne pokusy prerazenia usadenín v podobe teplej vody, chemikálií a pod. v drvivej väčšine zlyhajú, nakoľko odpadové potrubie v kuchyni je veľmi upchaté a v rôznych dĺžkach a zákutiach.  Naše profesionálne krtkovanie – čistenie upchatých odpadov v Nitre si s týmto problémom hravo poradí a samozrejme za dobrú cenu. Ak je potrubie vyčistené a umývačka riadu stále nevypúšťa, je zrejme pokazená a bude potrebovať servis bielej techniky.

  • Naše krtkovanie v Nitre je plnohodnotne vybavenie na prepchatie a prečistenie každej usadeniny – od tých najmäkších, až po tie najtvrdšie. Upchaté odtokové potrubie kuchynského drezu najčastejšie čistíme elektromechanickým krtkovaním.  V prípade zložitejších problémov použijeme čistenie vysokým tlakom.

Krtkovanie Nitra 365 je spoľahlivý partner na všetky upchaté odtoky. Našou výhodou sú komplexné služby. V prípade problémov vieme kanalizáciu skontrolovať kamerou, s ktorou zistíme presnú príčinu zlyhania kanalizačného systému. Ak sa vyskytne problém vieme opraviť nielen odpadové, ale vodovodné potrubie.

Často kladené otázky

Kde poskytujeme čistenie upchatých drezov?

Krtkovanie odpadov a čistenie upchatého kuchynského drezu poskytujeme v celom okrese Nitra a okoli:

  • Nitra, Vráble, Alekšince, Báb, Babindol, Bádice, Branč, Cabaj-Čápor, Čab, Čakajovce, Čechynce, Čeľadice, Čifáre, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce. Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Jelšovce, Kapince, Klasov, Kolíňany, Lehota, Lúčnica nad Žitavou. Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malé Chyndice, Malé Zálužie, Malý Cetín, Malý Lapáš, Melek, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nová Ves nad Žitavou. Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Poľný Kesov, Rišňovce, Rumanová, Svätoplukovo, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Tajná, Telince. Veľká Dolina, Veľké Chyndice, Veľké Zálužie, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy-Opatovce, Zbehy, Žirany, Žitavce.
Koľko stojí čistenie upchatého odpadu v kuchyni?

Cenník za čistenie odpadových a kanalizačných potrubí je veľmi ťažko určiť. Prax nám ukázala, že skoro každý problém s upchatým odpadom má iné parametre a preto je veľmi ťažké určiť cenu dopredu. Cenu ovplyvňuje veľa faktorov (dĺžka upchatia, tvrdosť usadenín, použitie inšpekčnej kamery a pod.).

  • U nás sa môžete spoľahnúť, že si svoju prácu odvedieme maximálne kvalitne a zodpovedne.
  • Dobrú cenu definuje hlavne kvalita krtkovania. Ak je spravené tak ako má byť, máte dlhý čas pokoj. Naopak ak je spravené neprofesionálne, budete upchaté odtoky riešiť opakovane a aj opakovane platiť za tú istú službu viackrát.