Čistenie upchatého WC - záchoda za dobré ceny - Nitra a okolie

Upchatý odpad v kúpeľni

Nielen upchaté odpadové potrubie v kuchyni vie potrápiť nejedného z nás, ale aj v kúpeľni. Je tam veľa elementov, ktoré vypúšťa do potrubia odpadovú vodu – hovoríme hlavne o záchode – WC, umývadle, vani, sprchovom kúte, ale aj o pračke. Najkritickejšie v kúpeľni je WC – častokrát tam končia veci, ktoré tam nepatria a zrazu vám zostane plný záchod vody po spláchnutí. Umývadlo upchajú najčastejšie vlasy, ktoré časom znemožnia hladký odtok vody. Podobne je na tom aj sprchový kút, alebo vaňa. Tieto stavy vám neodvráti ani pravidelné upratovanie domácnosti, maximálne ho trochu eliminuje. Každopádne tento havarijný stav treba bezodkladne riešiť, nakoľko bez nefunkčnej kúpeľne si v 21. storočí ťažko vieme predstaviť život.

Čistenie upchatého WC - záchoda za dobrú cenu - Nitra a okolie

Čistenie upchatého WC - záchoda a odtokov v kúpeľni profesionálnou technikou v Nitre a okolí.

Normálne fungovanie domácnosti bez funkčnej toalety si vie málokto prestaviť a predsa sa to môže stať behom okamihu. Bez sprchy by sme v lete ako tak vydržali, ale v zime by sme sa museli prihlásiť do krúžku ľadových medveďov. Ranná hygiena by bez týchto základných potrieb bola utópia. Netreba zúfať, na každú dieru existuje záplata. V prípade upchatých odpadov v kúpeľni táto záplata sa nazýva profesionálne krtkovanie v Nitre a okolí. Jedná sa profi čistenie upchatého WC, čistenie odtokov vaní, umývadiel, práčok a pod. Ak by práčka prestala odtekať aj po 100% vyčistení potrubia, treba je zveriť profesionálnemu servisu, ktorý pračku opraví.

Krtkovanie Nitra 365 je istota v čístení akýchkoľvek upchatých potrubí. Naša moderná a vysokovýkonná technika dokáže preraziť usadeniny všetkých druhov tak, aby vaše odtoky fungovali na 100% a tým pádom vaša domácnosť bola v normálnom režime. Ak zistíme poškodenie v potrubí, vieme ho opraviť – je jedno či sa jedná o vodovodné, alebo odpadové.

Poskytujeme komplexný vodárenský servis – vieme opraviť alebo vybudovať kanalizačnú prípojku, alebo prípojku vody.

Často kladené otázky

Kde poskytujeme čistenie upchatého WC a odpadu v kúpeľni?

Krtkovanie odpadov a čistenie upchatého WC poskytujeme v celom okrese Nitra a okoli:

  • Nitra, Vráble, Alekšince, Báb, Babindol, Bádice, Branč, Cabaj-Čápor, Čab, Čakajovce, Čechynce, Čeľadice, Čifáre, Dolné Lefantovce, Dolné Obdokovce. Golianovo, Horné Lefantovce, Hosťová, Hruboňovo, Ivanka pri Nitre, Jarok, Jelenec, Jelšovce, Kapince, Klasov, Kolíňany, Lehota, Lúčnica nad Žitavou. Ľudovítová, Lukáčovce, Lužianky, Malé Chyndice, Malé Zálužie, Malý Cetín, Malý Lapáš, Melek, Mojmírovce, Nitrianske Hrnčiarovce, Nová Ves nad Žitavou. Nové Sady, Paňa, Podhorany, Pohranice, Poľný Kesov, Rišňovce, Rumanová, Svätoplukovo, Štefanovičová, Štitáre, Šurianky, Tajná, Telince. Veľká Dolina, Veľké Chyndice, Veľké Zálužie, Veľký Cetín, Veľký Lapáš, Vinodol, Výčapy-Opatovce, Zbehy, Žirany, Žitavce.
Koľko stojí čistenie upchatého odpadu WC a odtokov v kúpeľni?

Cenník za čistenie odpadových a kanalizačných potrubí je veľmi ťažko určiť. Prax nám ukázala, že skoro každý problém s upchatým odpadom má iné parametre a preto je veľmi ťažké určiť cenu dopredu. Cenu ovplyvňuje veľa faktorov (dĺžka upchatia, tvrdosť usadenín, použitie inšpekčnej kamery a pod.).

  • U nás sa môžete spoľahnúť, že si svoju prácu odvedieme maximálne kvalitne a zodpovedne.
  • Dobrú cenu definuje hlavne kvalita krtkovania. Ak je spravené tak ako má byť, máte dlhý čas pokoj. Naopak ak je spravené neprofesionálne, budete upchaté odtoky riešiť opakovane a aj opakovane platiť za tú istú službu viackrát.